Drodzy Seniorzy, Emeryci!

Zapraszamy na turnusy rehabilitacyjne, wczasy regeneracyjne 8 dniowe, 11 dniowe, wycieczki, wyjazdy integracyjne 12 miesięcy w roku!

Turnusy rozpoczynają się obiadem w dniu przyjazdu i kończą się śniadaniem w dniu wyjazdu. W cenie skierowania oferujemy noclegi z pełnym wyżywieniem/śniadanie bufet szwedzki, obiad, deser, kolacja/, całodobową opiekę pielęgniarską*, badanie na początku i na końcu turnusu*, 20 pełnych zabiegów bez względu na ich rodzaj*/w przypadku wczasów regeneracyjnych 10 zabiegów/, profesjonalną gimnastykę, wycieczkę autokarową, wycieczki piesze z przewodnikiem, wieczorki taneczne z muzyką na żywo, biesiada przy ognisku z pieczeniem kiełbasek, zabawy z DJ-em- karaoke. Posiadamy wpis do rejestru ośrodków przyjmujących turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON oraz wpis organizatora turnusu rehabilitacyjnego/zakładka turnusy rehabilitacyjne/.

Do dyspozycji gości: ok. 70 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, część pokoi z balkonami, z panoramicznym widokiem na rzekę Szczawnik i pasmo otaczającej zieleni. Na wyposażeniu TV Sat, czajnik, ręczniki. Jadalnia z wyśmienitą domową kuchnią, bilard, siłownia, stół do tenisa stołowego, zadaszona wiata z paleniskiem gdzie organizujemy biesiady i spotkania przy grillu, parking niestrzeżony/ogrodzony/.

Możliwość negocjacji cen dla grup zorganizowanych!

 Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, możecie liczyć Państwo na miłą obsługę, smaczną i obfitą kuchnię, zawsze chętnie służymy pomocą.