Zielone szkoły, zimowiska, obozy, kolonie

Zapraszamy dzieci, młodzież grupy zorganizowane z całej Polski na nocleg do Muszyny w ramach zielonych szkół, obozów, koloni, zimowisk przez cały rok.

Oferujemy noclegi z pełnym wyżywieniem/śniadanie, obiad, deser, kolacja lub śniadanie i obiadokolacja/ , istnieje możliwość zorganizowania wycieczek autokarowych, pieszych z przewodnikiem, biesiad przy ognisku z pieczeniem kiełbasek, zabawy z Dj-em- karaoke.

O.W. Mimoza położona jest w parku Zdrojowym przy górze Baszta na działce w całości ogrodzonej, posiada teren rekreacyjny- miejsce do gry w siatkówkę, przestronny ogród, plac zabaw, miejsce do na ognisko.

Ośrodek posiada ok. 70 miejsc noclegowych w pokojach 2 , 3 osobowych oraz pokojach typu studio, wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym, część pokoi z balkonami, z panoramicznym widokiem na rzekę Szczawnik i pasmo otaczającej zieleni. Na wyposażeniu TV Sat, czajnik.

Co daje pobyt u nas:

- bogaty program zwiedzania z przystępnymi cenami,

-aktywny wypoczynek połączony z nauką,

- czyste i przytulne pokoje z łazienkami,

- wyśmienite domowe wyżywienie,

- pobyt opiekunów gratis/1/15/,

- rodzinna atmosfera,

- dostosowanie do indywidualnych potrzeb grup,

- doświadczenie i mnóstwo pozytywnych opinii zadowolonych gości,

- nauka jazdy na nartach lub snowboardzie pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów,

- możliwość zorganizowania kuligów, wycieczek,

- idealna baza wypadowa do stacji narciarskich- Szczawnik i Wierchomla- "Dwie Doliny" ok 4 km., Jaworzyna Krynicka ok. 10 km., Tylicz Master-Ski ok. 8 km.

Do dyspozycji:

- jadalnia z wyśmienitą polską kuchnią,

- bilard,

-siłownia,

- stół do tenisa stołowego,

- sala zabaw dla dzieci,

- plac zabaw dla dzieci,

- zadaszona wiata z paleniskiem gdzie organizujemy biesiady i spotkania przy grillu,

- parkin niestrzeżony,

- sala do wieczorków, dyskotek

W pobliżu znajduje się lodowisko/zakryte/, Ogrody Zmysłów, ruiny zamku Książąt Muszyńskich, Ogrody Biblijne i wiele innych ciekawych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie i uczelnie, oferujemy szeroki wachlarz usług, jesteśmy do dyspozycji i zawsze otwarci na współpracę.